Herálec

publikováno 22.06.2023

TJ Sokol Šebkovice, z.s. - TJ Sokol Herálec 5:0 (3:0)

M. Pánek 19.
M. Pánek 23.
M. Pánek 44. (p.)
V. Říha 79.
V. Říha 84.

Zraněními zdecimovaní hosté přijeli v deseti a odvezli si příděl pěti branek.

Domácí po půli vedli,  Domácí si vedení pohlídali

Ohlasy k zápasu

Václav Říha (hráč)Do zápasu jsme vstoupili v dobrém tempu a Herálec jsme nepouštěli k větším akcím. V první půli se Matěj Pánek dvakrát krásně trefil z přimáku a jednou z penalty. V druhém poločase jsme z mnoha příležitosti dokázali dvě branky přidat a výhru pohlídat, a to i díky oslabenemu soupeři o jednoho hráče vinou zranění.

TJ Sokol Herálec

Lucie Peňázová (vedoucí)Výsledek odpovídá dění na hřišti, bohužel s takto rozebraným kádrem jsme příliš šancí na úspěch neměli, navíc jsme museli dohrávat v deseti. Soupeři jsme k prvním třem gólům značně pomohli darovanými fauly, Pánek zejména druhý přímák zakroutil opravdu nádherně. I v tomto byl mezi oběma týmy rozdíl – pro nás jsou aktuálně standardní situace spíše trestem, v neděli jsme hned několikrát poslali soupeře při vlastní exekuci do brejku. Celou jedenáctku však nemá smysl podrobovat větší kritice, porážku musíme před nedělí hodit za hlavu a sebrat poslední síly.

K. Klubal  - K. Busta  , Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka , M. Pánek  , T. Kotačka , D. Volf  (85. T. Bílek  ) , Z. Maule  (74. P. Kotačka  ) , V. Říha  , D. Bílek

ŽK: 73. Š. Dvořák , 86. M. Pánek - 36. M. Boháč .