TJ Sokol Šebkovice - FC Náměšť n/Osl.-Vícenice 5:2 (3:1)

J. Uhlíř 76.
J. Uhlíř 91.

Šebkovice válí a tentokrát jejich pohodu pocítila Náměšť.

Domácí po půli vedli

Domácí začali aktivně, ale první branku si na své konto připsali hosté. V 16. minutě se po rychlém brejku prosadil nekrytý Bednář - 0:1. Poté si vzal hlavní slovo domácí středopolař Pánek, který v 18. minutě vyrovnal - 1:1. Chvíli na to udělal z hostujících hráčů kužely a po parádní akci poslal Šebkovice do vedení - 2:1. Ve 22. minutě navíc narýsoval parádní přihrávku na Němce, který vstřelil třetí branku domácího celku - 3:1. V prvním poločase už další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Hned tři minuty po přestávce se hostům díky Veselému povedlo po rohovém kopu snížit - 3:2. Začal se hrát oboustranně ofenzivní fotbal, ale branky už dávali jen domácí. V 76. minutě domácí zahrávali rohový kop a do sítě míč dotlačil Uhlíř - 4:2. V nastaveném čase si pak čtvrtý kanadský bod připsal Pánek, který přihrál Uhlířovi a ten se trefil podtuhé - 5:2.

TJ Sokol Šebkovice, z.s.

Václav Říha (hráč)Po dobrém začátku jsme dostali gól z dobře zahraného protiútoku. Po obdrženém gólu jsme převzali jednoznačně iniciativu a pěknými třemi góly jsme otočili vývoj zápasu. Po poločase hosté dali gól z rohového kopu, to naší hru rozhodilo a tvořili jsme hodně nepřesností, i přesto jsme soupeře nenechali si vytvořit gólové šance a naopak dvěma góly si pojistili výhru.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice

Jan Jabůrek (vedoucí)V utkání jsme šli po vydařeném brejku do vedení. Poté ovšem začal úřadovat Matěj Pánek, který nejprve vyrovnal o dvě minuty později vykoupal celou obranu i s brankářem a otočil a za další 3 minuty vyslal gólovou přihrávku a bylo to po špatné pětiminutovce 3:1. Hned v úvodu druhé půle jsme po rohu Veselým snížili a hrál se oboustranně útočný fotbal, který se musel líbit. V 76. minutě se po rohu prosadil domácí ligový Uhlíř. A v nastaveném čase narýsoval další přihrávku na Uhlíře opět Pánek a byli to konečných 5:2

K. Klubal  - J. Uhlíř  , K. Rygl , Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka  , M. Pánek , T. Kotačka  (90. D. Volf  ) , M. Bartejs  (80. T. Bílek ) , V. Němec  (88. D. Bílek  ) , K. Busta

SFK Dukovany 2001 B - TJ Sokol Šebkovice, z.s. B    2:1 (1:0)

P. Pislcajt 39.                                                  73. J. Hobza
M. Doskočil 51.

Fotbalisté Dukovan B navázali na výhru z minulého kola, kdy opět zvítězili opět před svými fanoušky, tentokrát 2:1 proti Šebkovicím B

Domácí o gól lepší

Ve třetím kole hostily Dukovany tradičního soupeře Šebkovice. V prvním poločase byl k vidění bojovný výkon obou týmů, ovšem bez výraznějších náznaků vstřelit branku. Do kabin šli přesto spokojenější domácí. Ve 39 minutě centroval Pislcajt na zadní tyč a jeho střela nakonec skončila za zády gólmana.

Domácí výhru uhájili

Druhý poločas začali domácí velmi dobře. Pislcajt dává přesnou přihrávku za obranu střídajícímu Doskočilovi a ten zvyšuje v 51 minutě na 2:0.   Poté měli více ze hry hosté. Dostávali se do zajímavých šancí. V 73. minutě se jim podařilo snížit, když se Hobza prodral do vápna a nájezd zkušeně proměnil. Domácí v podstatě až na výjimky zbytek zápasu bránili. To se jim nakonec podařilo a tak berou všechny body za výhru 2:1. Celkově byl tento zápas skvělým příkladem soutěžního fotbalu, kde oba týmy bojovaly o vítězství. Dukovany B nakonec vyšly jako vítězové, ale Šebkovice B ukázaly, že mají sílu a odhodlání. Gratulujeme týmu Dukovany B k jejich vítězství a týmu Šebkovice B k statečnému výkonu. Dukovany tak zaznamenaly druhou výhru posobě a začátek nové sezóny jim tak vyšel skvěle a určitě budou chtít na tyto výkony v dalších soutěžních zápasech navázat. Naopak Šebkovice budou muset zabrat, aby se vyhnuly sestupovým starostem.