TJ Sokol Šebkovice, z.s. - HFK Třebíč B 2:1  (0:0)

Hosté dlouho vedli, ale domácím nakonec pomohl dvěma brankami Uhlíř.

K. Klubal  - J. Uhlíř , K. Rygl  , Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka  , T. Kotačka  , M. Bartejs (90. M. Kotačka  ) , V. Němec  (86. M. Uhlíř  ) , V. Říha (62. Z. Melán  ) , D. Bílek  (62. Z. Maule  )

FK Čáslavice-Sádek - TJ Sokol Šebkovice, z.s. B  2:2 (0:1)

M. Šimek 60.                                      21. A. Kotačka
M. Šimek 80.                                      64. D. Volf

V sobotním zápase mezi Čáslavicemi a Šebkovicemi se odehrál dramatický fotbalový duel, který skončil remízou 2:2.

Hosté se ujali vedení

Utkání začalo svižně a diváci se nemuseli dlouho čekat na první branku. V 21. minutě se trefil Aleš Kotačka a poslal tak Šebkovice do vedení 1:0. Nakonec to byl také jediný střelecký zásah v prvním poločase. Zápas ale byl zcela otevřený, což také druhá půle ukázala.

Domácí dokázali dvakrát vyrovnat

Čáslavice však nechtěly zůstat pozadu a snažily se vyrovnat. Po několika šancích se jim to podařilo v 60. minutě, kdy skóroval Marcel Šimek, čímž srovnal stav na 1:1. Šebkovice však znovu převzaly vedení v 64. minutě, kdy se prosadil David Volf a poslal tak svůj tým do vedení 2:1. Čáslavice nechtěly ztratit bod a začaly útočit ještě více. Jejich snaha byla odměněna v 80. minutě, kdy Marcel Šimek dokázal podruhé v utkání skórovat a vyrovnal tak na konečných 2:2. Oba týmy předvedly skvělý výkon a divákům nabídly vzrušující zápas plný šancí a gólů. Hráči obou týmů ukázali své dovednosti a bojovnost na hřišti, což přispělo k atraktivitě utkání. Remíza je vždy spravedlivým výsledkem, pokud si týmy předvedou vyrovnaný výkon, a to v tomto případě rozhodně platí. Doufejme, že budeme mít možnost vidět další podobně vzrušující zápasy v budoucích kolech soutěže. Fotbal je opravdu krásná hra, která nás vždy dokáže nadchnout svou nevyzpytatelností a emocemi na hřišti.