TJ Sokol Šebkovice, z.s. - SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.  0:0 (0:0)

V Šebkovicích branka nepadla. Domácí neproměnili v prvním poločase penaltu.

K. Klubal [-] - K. Rygl [-] , J. Uhlíř [-] , Z. Melán [-] (74. Z. Maule [-] ) , Š. Dvořák [-] , L. Venhoda [-] , M. Rybka [-] , M. Pánek [-] , T. Kotačka [-] , M. Bartejs [-] (64. V. Říha [-] ) , V. Němec [-]

FK Jaroměřice nad Rokytnou - TJ Sokol Šebkovice, z.s. B 0:2 (0:0)

55. D. Volf
                                                                                 60. D. Volf

Ve vysoce očekávaném zápase mezi týmy Jaroměřice a Šebkovice B se diváci dočkali skvělého fotbalového výkonu, který nakonec skončil vítězstvím týmu Šebkovice B 2:0. Zápas, který se odehrál za podpory 210 vášnivých fanoušků, nabídl mnoho vzrušení, kdy hráči obou týmů předváděli své dovednosti a taktické schopnosti.

První poločas zápasu byl vyrovnaný, s oběma týmy usilujícími o vytvoření šancí na otevření skóre. Oba brankáři byli v pohotovosti, čímž zabránili soupeřům v zakončení. Diváci byli svědky skvělé obranné práce i kombinačního fotbalu na obou stranách hřiště.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Druhý poločas začal s větším tlakem ze strany Šebkovic B, kteří chtěli otevřít skóre a získat vedení. V 55. minutě přišla první branka zápasu, když David Volf zabezpečil svému týmu vedení 1:0. Tento moment povzbudil hráče Šebkovic B, kteří pokračovali ve svém útoku a snažili se zvýšit své vedení. Jen pět minut po první brance přidal David Volf svůj druhý gól v zápase, když skvělým zakončením překonal brankáře soupeře a poslal míč do sítě, čímž zvýšil vedení svého týmu na 2:0. Šebkovice B tak upevnily svou pozici a pevně se usadily na druhém místě v tabulce. Po druhé brance se snažily oba týmy změnit vývoj zápasu, ale žádný z nich nedokázal změnit skóre až do posledního hvizdu rozhodčího. Hráči obou týmů podali skvělý výkon a předvedli vášnivý fotbal, který potěšil všechny přítomné diváky. Po zápase mohli hráči Šebkovic B slavit zasloužené vítězství, které jim pomohlo upevnit druhé místo v tabulce. Jejich skvělý výkon a odhodlání ukázaly, že jsou vážnými konkurenty pro ostatní týmy v lize. Naopak tým Jaroměřice bude muset zapracovat na svých chybách a najít způsoby, jak se vrátit do formy a získat cenné body v nadcházejících zápasech.Celkově byl zápas mezi Jaroměřicemi a Šebkovicemi B skvělým příkladem vášnivého fotbalu, který přitahuje fanoušky do stadionů a poskytuje jim vzrušující zážitky. Vítězství Šebkovic B ukázalo sílu a kvalitu jejich týmu, zatímco tým Jaroměřic bude muset pracovat na svém výkonu, aby se zlepšil a konkuroval silným soupeřům v soutěži.

FK Jaroměřice nad Rokytnou

Hambálek Tomáš, hráčVyrovnaný zápas z šancemi na obou stranách, kdy na atmosféře bylo znát, že se jedná o derby. Jen na konci byli spokojenější hosté.