Bedříchov

publikováno 06.11.2023 (aktualizováno 09.11.2023)

TJ Sokol Bedřichov - TJ Sokol Šebkovice, z.s. 1:1 (0:1)

P. Štěpánek 66. (p.)                             18. M. Pánek (p.)

Zápas vedoucích celků tabulky skončil po dvou proměněných penaltách dělbou bodů.

Hosté po půli vedli

Kvůli intenzivním pátečním a nočním dešťovým přeháňkám byla hrací plocha hodně podmáčená, a to ještě domácí funkcionáři dělali prakticky celou sobotu, aby hřiště v rámci možností na první a zároveň poslední listopadové utkání dali do způsobilého stavu. To se nakonec povedlo a zápas před nejvyšší diváckou návštěvou podzimu se odehrál. Jenže příliš fotbalové krásy duel nepobral. Ve 13. minutě robinzonádou Bartoň vyrazil střelu Jakuba Uhlíře, už o tři minuty později ale kapituloval, když Pánek s přehledem proměnil pokutový kop - 0:1. Domácí ještě marně reklamovali faul před vápnem na Götha, ale marně. Hosté v Jihlavě vedli. I dál byli hosté lepším mančaftem. Měli více ze hry, kontrolovali vývoj utkání a vytvářeli si šance, ale do žádné vyložené příležitosti se nedostali. Stejně jako domácí, kteří v první půli vůbec netrefili prostor mezi třemi tyčemi.

Domácí po přestávce srovnali

Rozhodující moment přišel sedm minut po pauze, kdy byl vyloučen hostující kapitán Štěpán Dvořák po druhé žluté kartě. První napomenutí inkasoval těsně před koncem prvé půle, když zbytečně zakopl balón a druhou žlutou viděl po faulu na domácího kapitána Diviše. Hostům lídr na hřišti citelně chyběl. Prakticky rezignovali na ofenzívu a v 66. minutě kapitulovali, když hostující brankář srazil ve vápně Diviše a z nařízené penalty se prosadil Štěpánek - 1:1. Ve zbytku hracího času už se ani jeden z týmů neprosadil, takže se oba rozešly smírně 1:1.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Bedřichov

Jakub Goth (hráč)Nevím, jestli si dneska vůbec někdo zasloužil bodovat. Hřiště bylo špatné, bylo to hodně soubojové. Jen takové kopání. Minimálně z naší strany to nebylo dnes vůbec dobré

TJ Sokol Šebkovice, z.s.

Lubomír Venhoda (trenér)Vyloučení zápas ovlivnilo zásadním způsobem. Museli jsme překopat celou sestavu a ztratili jsme podporu do ofenzívy. Vzhledem k průběhu utkání bod z hřiště lídra tabulky bereme

K. Klubal  - K. Rygl  , J. Uhlíř  , Š. Dvořák  , L. Venhoda , M. Rybka , M. Pánek  , T. Kotačka  , M. Bartejs  (86. Z. Maule  ) , V. Němec  , V. Říha

ŽK: J. Göth , 55. J. Vorálek , 63. J. Vodička , 69. V. Došek - 36. T. Kotačka , 43. K. Rygl , 43. Š. Dvořák , 65. K. Klubal , 90. V. Říha . ČK: 51. Š. Dvořák .

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B - SK Fotbalová škola Třebíč B 0:1 (0:1)

29. J. Eliáš

Ve vyrovnaném zápase mezi Šebkovicemi B a FŠ Třebíč B se Třebíči podařilo získat těsnou výhru 1:0. Jednigólový náskok, který si vypracovali v prvním poločase, jim nakonec stačil k získání tří bodů.