:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 1... « 78910
Osobní profil petanek86 | 03.10.2012 16:52
hauli tak to je taky zajímavej návrh na novu anketu jinak si myslím, že na telč se nám vždycinky dařilo a v neděli to každopádně protrheme..
Osobní profil hauli | 03.10.2012 15:30
Petane ta Sparta není špatnej nápad,ale dal bych něco,co je nám bližší,třeba kdy naši útočníci v áčku dají branku,nebo kdy áčko zvítězí.Jinak se Spartou to ted Šebkovice mají 4:4,možná zítra Sparta ,když prohraje po páté za sebou půjde před nás.
Osobní profil petanek86 | 03.10.2012 14:29
Co takhle anketa se SPARTOU? To už tady dlouho nebylo..
Osobní profil Milan | 02.10.2012 16:58
No jo Tržo, oni ty tam nezapočítali střely při rozkopávání Hele a co nějaká anketka, tento týden nebude?
Osobní profil trža | 02.10.2012 10:49
článek ze stránek Rokytnice, docela zajímavej je údaj střel na bránu

Rohy: 3 - 3
Střely na branku: 8 - 2
Střely mimo branku: 3 - 1
ŽK: 5 - 4 (18.Barák, 36.Hakl, 60.Dalecký, 75. Svoboda P., 76.Carda)

Fotbal bída, ale důležité body doma.

Domácí chtěli vstoupit do utkání aktivně, soupeř však byl od začátku lepším týmem. V 6.minutě využil špatného postavení stoperů a a upaloval sám na brankáře Herbrycha Durda. Domácí brankář ho tygřím skokem vychytal. Jak se později ukázalo šlo o zákrok zápasu. Jinou šanci si hosté takřka nevytvořili. Pak začali hrát i domácí, kteří s pozorné obrany přecházeli do rychlých protiútoků. Z první šance padla branka. Dalecký poslal do ulice Železníka, ten ostrým centrem našel Širokýho, jeho sraženou střelu uklidil pohotově Hakl 1:0. Další šanci měli domácí v 37.minutě, Železník předběhl obránce hostů, sám před brankářem však mířil nad.

V druhém poločase se hrálo podle stejných not. Hosté se snažili hrát, domácí zahazovali spoustu šancí.
53.minuta Železník poslal do šance Baráka, tem trefil brankáře.
58.minuta Široký z levé strany lobuje brankáře, ten chytá.
61.minuta Železník poslal Širokého do úniku, ten z poloviny hřiště sám na bránu, nedal.
63.minuta krásná střela Daleckého z voleje, přímo do brankáře.
Hosté si v druhém poločase nevypracovali žádnou větší šanci, ba ani střelu na branku. Domácí mohli vyhrát větším rozdílem, pokud by řešili takové "tutovky" lepším způsobem. Snad si to domácí hráči nechali na příští zápasy.
Osobní profil Kuba (neregistrovaný) | 30.09.2012 11:59
Romčo, tak odkaz na stránkách obce už je opravenej :-)
Osobní profil hauli | 28.09.2012 15:32
Tržo musím tě ,také pochválit.Chtělo by ještě dodělat nějaké drobnosti a doplnit fotogalerii,ale děláš to všechno postupně a hlavní pro mě jsou zde komentáře k zápasům a sestavy,takže jsem stále v obraze.Ještě jedna věc,ne webových stránkách obce Šebkovice,by chtělo nechat opravit v sekci sport-Fotbal Šebkovice-webovou adresu,protože je tam ještě odkaz na starou webovou stránku,ale to není ,asi tvoje práce,ale můžete někdo na to upozornit,třeba starostu atd.
Osobní profil Pešek (neregistrovaný) | 28.09.2012 14:33
Pěknej web tržo
Osobní profil trža | 28.09.2012 10:10
čas tréninku máš napsaný hned na úvodní straně. ještě info pro ty, kdo neví, tak Skoťák dostal 2 na tvrdo
Osobní profil Kuba (neregistrovaný) | 28.09.2012 8:55
Zdarec Milanku v pul sesty
Osobní profil Milan | 27.09.2012 9:28
Nazdar klucí, v kolik je v pátek trenink?
Osobní profil hauli | 25.09.2012 15:21
Osobní profil hauli | 25.09.2012 15:05
Osobní profil hauli | 20.09.2012 15:16
Osobní profil Milan | 20.09.2012 14:05
No jo, tak když je to v rodině, tak to se Jirka pochlubil a ne že jsi volal z Ekvádoru domů, proto to víš. Já ani nevěděl, kdy se o tom rozhodovalo. Ale jinak díky :-) , No a kdyby něco do budoucna, tak se na tebe obrátím.
Osobní profil hauli | 19.09.2012 15:22
Milane zavolal jsem z Ecuadoru domů a zjistil jsem pro tebe,že trénerem je Aleš Kotačka a Jiří Stoklas,zda budeš chtít ještě něco zařídit ,můžeš se na mě opět obrátit.
Osobní profil Milan | 19.09.2012 13:28
No jo a kdo je vlastně novým trenérem?
Osobní profil hauli | 18.09.2012 17:17
tak pánové trenéři hodně zdaru ve vaší nové roli,doufám že vám hráči pomohou,protože když mančaft netáhne za jeden provaz,jako kolektiv,tak ho může trénovat,třeba Ferguson a nezmůže nic..--no ten jedinej asi ano a už to hodněkrát předvedl,primadony vyházel a dal tam novou krev.Takže vám přeji hodně vítězných zápasů a začněte bodovat ,už v neděli s Hrotovicemi.
Osobní profil hauli | 18.09.2012 17:09