:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Milan (neregistrovaný) | 07.05.2013 21:22
Osobní profil Lubka | 03.05.2013 8:45
tak to jsme se ze zdarskeho deniku nedozvedeli zadnou novinku... to ze nejsme schopni dat gol vime uz davno....vsak me to uz privedlo na myslenku, ze se ze me stane utocnik a neco s tim budu muset udelat
Osobní profil trža | 02.05.2013 9:48
ze zdarskeho deniku: BYSTŘICE B ŠEBKOVICE 2:0
Domácí nastoupili s hodně omlazenou sestavou. Po skončení jejich utkání šlo na plac áčko, které mělo hodně vykartovaných hráčů, a tak proti Šebkovicím vyběhlo hned pět dorostenců. „Na naší hře to bylo znát," řekl kouč Martin Haluška.

Ve vyrovnaném zápase padaly branky jen do hostující svatyně. Ve 25. minutě se k centru ze strany dostal jako první gólovým skluzem König. Po přestávce Šebkovice zabraly, k vážnějšímu ohrožení Zbraňkových tyčí se ale nedostaly. A tak udeřilo na druhé straně. Po křídle utekl Jiří Svoboda, přihrál pod sebe na Horáka a ten zkušeně zakončil. „Šebkovice mě překvapily tím, že byly v koncovce bezzubé. Nepředvedly ale špatný výkon, ve druhé půlce nás po vápno přehrávaly," podotkl Haluška.
Osobní profil milan (neregistrovaný) | 26.04.2013 22:34
ty jo,kdyzjsem videl gol, ktery dal Jarosik dneska v zapase s Jihlavou, tak jsem si hned vzpomel na Kaje Busty jak to strilel stejne v dorostu, vid Kajo
Osobní profil Best | 16.04.2013 6:32
Zdarec,
kdo hraje ligu fantasy, tak se můžete přihlásit do Miniligy "KOPANÁ ŠEBKOVICE"
Osobní profil Hauli (neregistrovaný) | 15.04.2013 16:21
Komentář k 17.kolu I.B třídy sk.B mužů.
Nedělní slunečné odpoledne v Šebkovicích dalo vzpomenout na dávné fotbalové časy, kdy se fotbal hrával na pískovém povrchu. Šebkovičtí zvolili tento terén, který vymazal rozdílnou hru obou celků. Úvodní část hry byla plná nepřesných nákopů a ztrát míčů na obou stranách. Polenští se díky terénu nemohli dostat k své klasické technické hře. První vážnější šanci měl Petr Takacs po příhře Dana Čalouda, kdy prošel důrazně do šestnáctky a přeloboval domácího brankáře. O chvíli se míč třepotal na druhé straně, kdy po rohu domácí obránce zakončil přesnou hlavičkou. Do poločasu mohl posunout Benfiku do vedení Petr Takacs, ale s jeho volejem si bravurně poradil domácí gólman.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, kdy polenští nedokázali na šebkovické ornici vymyslet technickou akci. Naopak Šebkovicím hřiště sedělo a taktika ,,prásk a běž ,, vyhovovala. Po faulu Jirky Jiráska z boku šestnáctky posadil přímý kop domácí hráč do slunečního svitu, který gólman Pártl minul a domácí útočník přetažený centr zasunul na 2-1 pro domácí. Za pár minut kopali Šebkovice přímý kop z 18 metrů, ale tentokrát Láďa Pártl lapil technickou střelu domácích. Nakonec byl smutným hrdinou a vypil kalich hořkosti. Šebkovice rozehrávali faul z 38 metrů, gólman Pártl čekal centr a špatným postavením odklidil velkou část brány, čehož si všimnul domácí šuter a pověsil míč do vzduchu, který zastavila až síť. Z tohoto šoku už se polenští nevzpamatovali. Utkání bylo plné osobních soubojů, přerušení, stále se přerušovalo. Polenští nakonec vyhráli alespoň na ŽK vysoko 9-2.
Osobní profil Milan | 11.04.2013 19:18
No jo Plšo, ono se to jehce řekne přijď na trenal, když jedeš z Lesůňek . Tréninky prostě nestíhám a stíhat asi ani nebudu. Ale jinak díky za dobrou radu
Osobní profil petanek86 | 11.04.2013 18:45
Plšek palec nahoru
Osobní profil Zdenál (neregistrovaný) | 11.04.2013 10:20
Osobní profil Plšek | 11.04.2013 0:05
Zdarec Milane, jestli nenapadne metr sněhu tak by mělo. Přijď někdy na trenál. Nemusíš chodit na všechny jako trža, stačí jen sem tam v pátek.
Osobní profil Milan | 10.04.2013 11:13
Zdarec, tak co, už se bude tento víkend hrát? Nebo jak to vypadá?
Osobní profil trža | 05.04.2013 8:21
pro pana "neregistrovaného": je slušné vyplnit kolonku "jméno", diskuze sice není jen pro registrované, ale co není, může být
a otázka zda budu výhra nebo nebo, to musí posoudit trenéři, já si klidně pivko dám i bez toho zápasu
Osobní profil Lubka | 04.04.2013 20:18
3 kola odlozene.... ma to cenu jeste dohravat sezonu?? Pojdme rovnou udelat ukonceni sezony
Osobní profil nikola (neregistrovaný) | 04.04.2013 15:16
Osobní profil (neregistrovaný) | 04.04.2013 14:37
No jo Tržo, ale jde o to jestli je to pro šebkovický fotbal výhra, že stihneš první jarní kolo .....
Osobní profil trža (neregistrovaný) | 03.04.2013 8:05
koukám, že možná ještě první jarní zápas stihnu :-)
Osobní profil (neregistrovaný) | 02.04.2013 13:50